برنامه شتابدهی

به برنامه شتابدهی شاولد خوش اومدین!

۰۱. اندکی از شتابدهنده شاولد

ما در شتابدهنده شاولد سعی می‌‌کنیم تا مسائل و مشکلات را با استفاده از راهکارهای نوین و بهره‌‌گیری از نگرش اقتصاد دانش‌‌بنیان حل کنیم. همچنین سرمایه‌‌گذاری بر روی افراد خلاق، استارتاپ‌‌ها و ایده‌‌های بکر در راستای توانمندسازی اکوسیستم کارآفرینی و خلق ثروت بر مبنای دانش، برای پاسخ‌‌گوئی به نیازهای جامعه و بازار کسب و کار صنعتی از دیگر فعالیت‌‌های ما می‌‌باشد. شتابدهنده عمومی شاولد پذیرای افراد و استارتاپ‌‌های علاقمند جهت استقرار و بهره‌‌مندی از امکانات و خدمات مجموعه است. تمامی فریلنسرها و تیم‌‌های استارتاپی می‌‌توانند از طریق تکمیل فرم پذیرش اولیه بصورت آنلاین، وارد فرایند داوری این مرکز شوند. استقرار استارتاپ در شتابدهنده شاولد شامل ۴ گام است.

اونچه دنبال اونیم...

۰۲. اهداف برنامه شتابدهی

 • اعتبارسنجی مدل کسب و کار

 • شناسایی بهتر و مؤثرتر بازار
 • فراگیری آموزش‌‌های ضروری شرکتداری
 • تدوین استراتژی‌‌های اصلی استارتاپ
 • آموزش اصول اولیه جذب سرمایه
 • تشکیل و تکمیل تیم و شبکه‌‌سازی.

موفقیت
برنامه شتابدهی

چیا برامون مهمه!

۰۳. شاخص ورود به شتابدهی

 • تیم مناسب و همدل دارای توانایی‌‌های مکمل که دغدغه اصلی زندگی‌‌شان راه‌‌اندازی آن کسب و کار و رسیدن به موفقیت باشد

 • امید مثبت و انگیزه قوی جهت به ثمر رساندن ایده
 • آمادگی جهت تخصیص زمان کافی جهت به نتیجه رسیدن ایده
 • داشتن طرح و برنامه متناسب با ایده
 • ایده اعتبارسنجی شده در حضور داوران.

۰۴. فرایند جذبمون...

گام اول: ارسال درخواست

در گام اول، درخواست رسمی تیم به انضمام کاربرگ معرفی تیم و ایده، تکمیل و به همراه مستندات، به صورت آنلاین ارسال می‌‌شود. شما فرصت معرفی کسب و کار، ایده و تیم استارتاپی خود را دارید. پیشنهاد ما به شما این است که این بخش را به دقت هر چه تمام‌‌تر تکمیل کنید.

ارسال درخواست

گام دوم: ارزیابی اولیه ایده

کارشناسان و داوران ما، داده‌‌های ارسال شده توسط شما را به دقت بررسی می‌‌کنند و با شاخص‌‌های روز کسب و کار تطبیق می‌‌دهند. در صورتی که اطلاعات ارسالی با شاخصه‌‌های بازار و شاخصه‌‌های ارزیابی شتابدهنده شاولد متناسب بود، از شما برای ملاقات حضوری دعوت می‌‌شود.

ارزیابی اولیه ایده

گام سوم: پالایش ایده‌‌ها

ما تلاش می‌‌کنیم از تمام تیم‌‌هایی که شاخص‌‌های اولیه اعلامی را دارند دعوت کنیم و به صورت حضوری و از نزدیک با آنها گفتگو کنیم. ما معتقدیم که همیشه ناگفته‌‌های زیادی در ملاقات حضوری به مرحله طرح و گفتگو می‌‌رسد. در ملاقات حضوری، فرصتی برای شناخت بهتر ما از تیم شما و همچنین شناخت تیم شما از شتابدهنده شاولد و شرایط آن فراهم می‌‌شود.

پالایش ایده‌‌ها

گام چهارم: استقرار استارتاپ

از کسب و کارهایی که با شاخص‌‌های ارزیابی و همچنین شرایط پذیرش در شتابدهنده شاولد بیشترین انطباق را داشته باشند دعوت می‌‌شود تا در باب دوگانه خدمات و سهم همکاری با شتابدهنده مذاکره کرده و پس از توافق، با عقد قرارداد رسمی در شتابدهنده مستقر شوند.

استقرار استارتاپ

۰۵. مخلص کلام؛ یه فرصت نو به ایدت بده!

برای یکبار هم شده، بذار ایده‌‌ای که به ذهنت رسیده، فرصت آزمون و خطا داشته باشه؛ اگه جواب نداد، برای همیشه از ذهنت پاکش کن و دیگه بهش فکر نکن!!!

فرصت