فضای کار اشتراکی
فضای کار اشتراکی

اکثر سرمایه‌‌گذارها برای سرمایه‌‌گذاری دنبال استارتاپ‌‌هائی هستند که به یک MVP (Minimum Viable Product) (به معنای حداقل محصول قابل ارائه) رسیده باشند و نیاز به توسعه محصول دارند. بخاطر همین برای شروع کار، می‌‌توان در یک جای اشتراکی با هزینه کم مستقر شد و آنچه از اسناد و برنامه کاری حداقلی که سرمایه‌‌گذارها بعدها مطالبه خواهند کرد، را آماده نمود.

یکی از خدمات معمول شتابدهنده‌‌ها، اختصاص فضای کار اشتراکی به تیم‌‌های پذیرفته شده است. فضای کار اشتراکی (Coworking Space) به فضاهایی اطلاق می‌‌شود که با طراحی و چیدمان خاص خود، در اختیار شرکت‌‌ها و استارتاپ‌‌ها قرار می‌‌گیرد تا راه خودشان را پیدا کنند و همچنین برای فریلنسرها و دورکاران، میز کار فراهم می‌‌کند.

این فضای اشتراکی این امکان را به افراد می‌‌دهد تا در جامعه‌‌ای از همفکران خود قرار گرفته و فرصت قرار گرفتن در وقایعی را داشته باشند که احتمالاً کسب و کار آنها را رو به جلو ببرد. محیطی که چند فرد یا تیم با رعایت قوانین محیط، بتوانند ایده‌‌های مختلف را بر روی کسب و کار مدنظرشان پیاده‌‌سازی کنند.

فضای کار اشتراکی علاوه بر فراهم کردن فضای کار، شرایط برگزاری رویداد، کارگاه‌‌های آموزشی، استارتاپ ویکندها، منتورینگ هدفمند، مشاوره تخصصی و … را نیز فراهم می‌‌آورد. رویدادهائی با محوریت کسب و کار؛ تا فرصت شبکه‌‌سازی و همکاری نزدیک‌‌تر با فعالان دنیای کسب و کار را فراهم آورده و باعث گسترش کسب و کارهای مدرن و فرهنگ کارآفرینی در کشور و به خصوص شهر شیراز شود…

جذب سرمایه

جذب سرمایه

مشاوره و منتورینگ

مشاوره و منتورینگ

شبکه‌‌سازی تخصصی

شبکه‌‌سازی تخصصی

فضای کار اشتراکی

فضای کار اشتراکی

برنامه تبلیغاتی

برنامه تبلیغاتی

خدمات فن بازار

خدمات فن بازار

آموزش مهارت

آموزش مهارت

آموزش شرکتداری

آموزش شرکتداری