باربری پارس

زمینه فعالیت

ارائه انواع خدمات حمل و نقل اعم از باربری درون شهری و برون شهری، بسته بندی لوازم، انبارداری، پست ویژه و تحویل کالا درب منزل

وبسایت

https://bar-bari.ir

وضعیت

فعال

واژه ترابری از پیشوند پارسی ترا- به معنی فراسو و آن‌سو، و واژه بری از فعل بردن ساخته شده ‌است. پیشوند ترا- از پیشوندهای کهن زبان پارسی است که در پارسی باستان نیز همین‌گونه کاربرد را داشته‌است و هم‌معنی و هم‌ریشه با Trans در انگلیسی است. ترابری از دید واژگانی به معنی بردن به آن‌سوی دیگر است.

 

جنبه‌های ترابری

رشته ترابری دارای جنبه‌های گوناگونی است. در یک رده‌بندی کلی می‌توان آن را به سه بخش زیرساخت، وسایل نقلیه، و بهره‌برداری بخش نمود. زیرساخت شامل شبکه‌های ترابری (جاده‌ها، خطوط راه‌آهن، راه‌های هوایی، راه‌های آبی، خطوط لوله حمل مواد، و غیره) مورد استفاده و همچنین گره‌ها یا پایانه‌ها (مانند فرودگاه‌ها، ایستگاه‌های راه‌آهن، ایستگاه اتوبوس، و بندرها) است.

باربری پارس با دسترسی به شبکه گسترده توزیع کالا و حمل و نقل آماده ارائه انواع خدمات حمل و نقل اعم از باربری درون شهری و برون شهری، بسته بندی لوازم، انبارداری، پست ویژه و تحویل کالا درب منزل به همشهریان عزیز پایتخت در تمامی مناطق تهران می باشد.

باربری پارس

باربری پارس